Ziraat Mühendisleri Odası Genel Başkanı Özden Güngör, Rektör Deveci’yi Ziyaret Etti

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Ziraat Fakültesi ve ZMO Kahramanmaraş Şubesi tarafından düzenlenen “Ziraat Mühendisliğinde Kariyer Planlaması” konulu programa katılmak üzere Kahramanmaraş’ta bulunan Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Genel Başkanı Özden Güngör, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi ziyaret etti..

Ziraat Mühendisleri Odası Genel  Başkanı Özden Güngör, Rektör Deveci’yi Ziyaret Etti

Rektör Deveci, KSÜ Senato Odasında ZMO Genel Başkanı Güngör ve beraberindeki heyetle bir araya gelirken, ziyarette Kahramanmaraş Ziraat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Doç. Dr. Ziya Dumlupınar ile  yönetim kurulu üyeleri ve çevre illerin ZMO şube başkanları, ZMO yönetim kurulu üyeleri ve akademisyenler de yer aldı.

Ziyaret kapsamında ziraat mühendislerinin eğitimi ve istihdam imkânlarının iyileştirilmesine ilişkin görüş alışverişinde bulunulurken Rektör Deveci, Sayın Güngör’ü ve ZMO temsilcilerini üniversitemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ZMO Genel Başkanı Özden Güngör ise “Ziraat Mühendisliğinde Kariyer Planlaması” etkinliğine kendilerini davet ederek öğrencilerle buluşmasına vesile olan KSÜ yönetimi ve Rektör Deveci’ye misafirperverliği için teşekkürlerini ifade etti.Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 22:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER