Zeytin Dalı Operasyonu'nda Başkan Okumuş'a Bombalı Jest!

10 gündür devam eden Zeytin Dalı operasyonu kapsamında PYD-PKK mevzilerine atılacak olan bombanın üzerine Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un ismi yazıldı.

Zeytin Dalı Operasyonu'nda Başkan Okumuş'a Bombalı Jest!
 10 gün önce sınır hattındaki terör unsurlarını temizlemek için başlatılan Zeytin Dalı operasyonu hız kesmeden devam ediyor.

Vatanın bütünlüğüne ihanet eden ulusal güçlere karşı bir duruş sergileyen Mehmetçik Afrin’i temizlemek adına tüm gayretiyle mücadele ediyor. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, operasyondaki kararlılığı ile dünyaya bir kez daha gözdağı verdi. Operasyonda F-16’lar PYD-PKK mevzilerini vururken Mehmetçik ilerlemeye devam ediyor.

OKUMUŞ’UN ADINA BOMBAYA YAZDILAR

PDY-PKK mevzilerine atılan bombalara şehitlerin ve sevilen şahısların adının yazılması Fırat Kalkanı Operasyonu ile gelenek haline geldi. Aynı gelenek Zeytin Dalı operasyonu ile devam ederken, bir bombanın üzerine Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un ismi yazılan Başkan Okumuş’a jest yapıldı. 

TÜRKOĞLU BELEDİYESİ PAYLAŞTI

Fotoğrafı Türkoğlu Belediyesi Facebook hesabından paylaştı: “https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fea/1/16/1f1f9_1f1f7.png Afrinde’deki, Zeytin Dalı operasyonu kapsamında, görev yapan Mehmetçiklerimize teşekkür ediyoruz.

Allah’ım yar ve yardımcıları olsun. Rabbim Türk Ordusunu muzaffer kılsın, dualarımız sizinle”ifadelerine yer verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2018, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER