google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Uluslararası Bocce Federasyonu Başkanı KSÜ’yü Ziyaret Etti

Uluslararası Bocce Federasyonu Başkanı Türkmen’in, KSÜ Rektörü Can’ı Ziyaretinde Kurumlararası İşbirliği Konuları Görüşüldü

Uluslararası Bocce Federasyonu Başkanı KSÜ’yü Ziyaret Etti

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı ve Uluslararası Bocce Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Mutlu Türkmen, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

KSÜ Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette Doç. Dr. Mutlu Türkmen Federasyon faaliyetlerine ilişkin Rektör Can’a bilgiler verdi.

Görüşme kapsamında üniversite öğrencilerine yönelik Bocce, Bowling ve Dart branşlarında eğitimlerin verilmesi ve bu alanlarda kurslar düzenlenmesine ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyarretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Can, ilerleyen tarihlerde üniversitemiz Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu ile Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu arasında eşgüdümlü olarak çalışmalar yürütmeye hazır olduklarını ifade etti.

Ziyaretin anısına karşılıklı olarak hediyeler takdim edilirken, ziyarette Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ali Savaş Bülbül’de hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER