google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Ülkü Ocakları’nın “Kurtuluş Gecesi” Programı 23 Şubat’a Ertelendi

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Kayış, 100. Yıl etkinlikleri kapsamında düzenleyecekleri “Kurtuluş Gecesi” programının 23 Şubat tarihine ertelendiğini duyurdu.

Ülkü Ocakları’nın  “Kurtuluş Gecesi” Programı 23 Şubat’a Ertelendi

Başkan Kayış mesajında; “Türk milleti olarak son günlerde yaşadığımız afetler ve kazalar bizlere tarifi zor acılar yaşatmıştır. Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem felaketinin henüz yaraları sarılmamışken Van’ın Bahçesaray ilçesinde yaşanan çığ felaketi ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yaşanan elim uçak kazası milletimizi derinden yaralamış ve hüzne boğmuştur.

Yaşanan hadiselerin sarsıntısı ve sıcaklığı ortadayken, Kahramanmaraş Ülkü Ocakları olarak planladığımız sanatçılarımız Ali Kınık, Atilla Yılmaz ve Mustafa Yıldızdoğan’ın katılımları ile gerçekleştireceğimiz “Kurtuluş Gecesi” programımızın bu metanetli günlerde düzenlenmesinin yakışık almayacağını düşünerek, programımızı 23 Şubat Pazar (Kahramanmaraş Otogar yanı, Merkez Kapalı Spor Salonu) gününe ertelemiş bulunmaktayız.

Anlayışınıza ve hoşgörünüze sığınarak; bu hassasiyetimizin müşterek duygularımız olduğunu ve sizler tarafından da anlayışla karşılanacağını umut ediyoruz.

Bu vesileyle tekrardan hepimizi derinden üzen bu afetlerde ve elim kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2020, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER