google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Türkoğlu’nda Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Türkoğlu genelindeki asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Yol açma, genişletme, bakım ve onarım çalışmalarının yanında asfalta hazırlama, sathi kaplama ve sıcak asfalt çalışmalarını sürdüren ekipler, Şekeroba Mahallesi, Şıhali Caddesi ve Akçakoyunlu Caddesi’nde sıcak asfalt çalışması başlattı.

Türkoğlu’nda Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
Çalışmaları yerinde inceleyen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Mahalle halkımız kışın, çamura yazın ise toza maruz kaldığı yolun asfaltlanmasından mutluluk duyduk. Daha önceden mahalle halkımızın talebi üzerine Büyükşehir Belediyemizle istişareye geçerek yolumuz asfaltlandı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç’a ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Şekeroba mahalle muhtarı Seyfettin Polat ise konuşmasında; Keşke 30 yıl önce, Büyükşehir Belediyesi olsaydık, şimdi mahallemiz ilçemiz ve ilimiz daha güzel yerlerde olur, layık olduğu hizmetleri alırdı. Şuan için grup yollarımızda hemen, hemen sıcak asfalt olmayan yer kalmadı tüm caddelerimiz başkanlarımız sayesine hizmete doydu. Buradan desteklerini Şekeroba mahallemizden hiç esirgemeyen, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç’a, Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş’a çok teşekkür ediyorum dedi.   
Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2016, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER