google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Türkoğlu Millet Kıraathanesi Her Gün Yüzlerce Misafir Ağırlıyor

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'un, Türkoğlu ilçesine kazandırdığı Millet Meydanı içerisinde bulunan Millet Kıraathanesi, her gün yüzlerce misafiri ağırlamaya devam ediyor.

Türkoğlu Millet Kıraathanesi Her Gün Yüzlerce Misafir Ağırlıyor

Türkoğlu İlçesindeki bayanlardan da yoğun ilgi gören millet kıraathanesi, Türkoğlu Belediyesi tarafından ücretsiz çay ikramları eşliğinde edata hoş sohbetler ve muhabbetlerin durağı oluyor.
Türkoğlu ilçesine kazandırdığı bu nezih ortamdan dolayı bayanlar, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'a teşekkür ederek memnuniyetlerini belirttiler.

Özlem Türkmenoğlu ; “Türkoğlu’na geleli yaklaşık bir yıl oldu, ama bu süreçte küçük bir ilçe olmasına rağmen çok büyük gelişmeler kat ettiğini düşünüyorum. Daha öncesinde insanlara oturacak bir park olmadığını söylüyorlar. Şuanda gayet rahat çocuklarımızla gelip oturabileceğimiz parklar, bahçeler  ve kafeler açıldığını görüyorum, bunların halka güzel hizmetler olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca Türkoğlu ilçemize bağlı mahallelerden gelen vatandaşlar,  araç beklerken veya her hangi bir devlet dairesinde işi varken, sıra beklerken, gelip oturabilecekleri millet kıraathanesinde, belediyenin ücretsiz çay dağıtımı da gerçekten güzel bir davranış. İnsanların birbiriyle kaynaşması, büyük bir hizmet. Bu güzel çalışmaları için Belediye Başkanımız Sayın Osman Okumuş beye teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.

Cevayir Karaaslan; “Türkoğlu İlçesine  daha yeni geldim öğretmenim, Türkoğlu Belediyemizin böyle bir proje yapması beni çok gururlandırdı.  Mesaiden sonra gelip burada çay içmek çok güzel bir şey. Toplanan kadınları görünce daha da mutlu oldum. Belediyemiz burada  ücretsiz çay ikramında bulunuyor, herkes gelebilir. Ayrıca Belediye Başkanımız Osman Okumuş’a  çok teşekkür ederim.”diye konuştu.

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hidayet Kardaş; “Böyle bir ortamı hazırlayarak bize sunduğu için öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Osman Okumuş’a teşekkür ediyorum. Biz bayanlar olarak, Türkoğlu halkı olarak böyle bir yere ihtiyacımız vardı. Onu da  sağ olsun başkanımız güzel bir projeyle  yaparak halkımızın hizmetine sundu. Başkanımız her zaman ilklerin başkanıdır. Biz bayanlar olarak, burada toplanıp hem hoş sohbet,hem de burada sorunlarını dinleme fırsatı verdiği için kendisine tekrar teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1428

banner1436

banner1419

banner1422

banner1424

banner1425

banner1427

banner1416

banner1415