google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Türkiye’nin Yeni Vizyonu İçin Basın Şart

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı

Türkiye’nin Yeni Vizyonu İçin Basın Şart
 Karaküçük, yayımladığı mesajında, Kahramanmaraş ve ülkenin dört bir yanında halkın haber alma özgürlüğü için çalışan bütün basın mensuplarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı.

Türkiye’nin 2023 hedefi ve bu yıl devir alınan B-20 başkanlığı için basının çok önemli rol oynayacağını belirten Karaküçük, ileri demokrasi ve yenilikçi düşüncenin basının yardımı ile olacağını söyledi.

Karaküçük: “Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Ülkesi yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, Kahramanmaraş’ın sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır” dedi

Karaküçük sözlerini şöyle sürdürdü: “Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar.    

Basın çalışanlarımızın prensipli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde yerine getirdikleri bu önemli görevleri için teşekkür eder. Kahramanmaraş’ta ki tüm Gazete, Radyo ve Televizyon çalışanlarının, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gün’nü kutlar, selam ve sevgilerimi sunarım”

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2015, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318