google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

TPB’den Nezaket Ziyaretleri

Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı ve 22.23.24. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, İstanbul Valisi Vasip Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

TPB’den Nezaket Ziyaretleri
Ülke gündemindeki konuların değerlendirildiği görüşmede, 23.24.25. Dönem Kayseri Milletvekili ve TPB Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karayel, 19. Dönem İstanbul Milletvekili ve TPB Genel Sekreteri Kadir Ramazan Coşkun, 23 ve 24. Dönem Malatya Milletvekili ve TPB Genel Saymanı Ömer Faruk Öz, 19 ve 20. Dönem İstanbul Milletvekili ve TPB İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Pamuk ile 24. Dönem Sivas Milletvekili ve TPB üyesi Ali Turan yer aldı.
 

 
Türk Parlamenterler Birliği, TED Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu’na da bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. TPB Heyetinde Genel Başkan Nevzat Pakdil’in yanı sıra Genel Sayman Faruk Öz, TPB Yönetim Kurulu Üyeleri Niğde Milletvekili Alpaslan Kavakoğlu, 22, 23 ve 24. Dönem Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, Denetleme Kurulu Başkanı ve 24. Dönem Çankırı Milletvekili İdris Şahin, Denetleme Kurulu Yedek üyesi Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Disiplin Kurulu Başkanı ve 24. Dönem Muğla Milletvekili Ali Boğa, Yüksek Danışma Kurulu Başkanı ve 22,23. Dönem Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım ve TPB Parlamento Dergisi Yayın Koordinatörü Erbay Küçet yer aldı. 23 VE 24. Dönem Muğla Milletvekili, TED Üniversitesi Koordinatörü Yüksel Özden’in katıldığı görüşmede, eğitim başta olmak üzere ülke gündeminde yer alan çeşitli konularla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.


Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2016, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER