Tekiş: Hurma Satışları Arttı

Kahramanmaraş’ta HİCRET HAC MARKET işletmeciliğini yapan Adnan Tekiş Ramazan'ın başlamasıyla birlikte iftar sofralarının vazgeçilmezi olan hurmaların satışında artış olduğunu söyledi.

Tekiş: Hurma Satışları Arttı
 Ramazan ayının ilk günü olmasına rağmen, iftar sofralarının vazgeçilmezi olan hurma, zemzem suyu ve hediyelik tesbih  satışlarında da artış yaşandı.

Kahramanmaraş’ta    HİCRET HAC MARKET  işyerinin işletmeciliğini yapan Adnan Tekiş,  ramazan ayının başlamasıyla beraber hurma, zemzem suyu, teşbih, zikirsayar, Kuran-ı Kerim, Rahle ve Yasin Cüzü satışlarında  yoğunluk yaşadıklarını söyledi.

 

 Sağlık açısından da faydalı olan hurmanın vatandaşların tercihi olduğunu belirten Tekiş,  "Hurmalarımız Medine'den gelmektedir. Meşruk, mebrum, acve, sugai ve yaş hurma çeşitlerimiz mevcuttur. Ramazanın başlamasıyla beraber hurma satışlarımızda yoğunluk yaşanıyor. Ramazan'da genelde vatandaşlarımızın tercihi mebrun  hurmasından yana oluyor. Sağlık açısından da çok faydalı" ifadelerini kullandı.

Tekiş ayrıca, işyerlerinde vatandaşların her bütçesine  uygun hurmaların yanı sıra  bol çeşitli hediyeliklerinde bulunduğunu belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner976

banner974