google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Şirikçi, Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

MÜSİAD (Müstakil Sanayici İşadamları Derneği) Kahramanmaraş Kurucu Başkanı Atıf Şirikçi” 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı.

 Şirikçi, Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı
 Şirikçi,. yayınladığı kutlama mesajında; çağımızın en önemli sermayesi olan bilgiyi, geniş kitlelere yaymanın, demokratik toplum olmanın gerekleri arasında yer akdığını söyledi.

Halkın haber akma özgürlüğüne hizmet eden gazetecilerin görevinin kutsallığına dikkati çeken Şirikçi, "Bu gorevi özveri ile tarafsız bir sekilde yerine getiren basın emekcisi kardeşlerimizi  kutluyirum" dedi.
Atıf Şirikci, gazetecilik mesleğini, karşılaştıkları türlü zorluklara rağmen yerine  getirmeye çalışan gazetecilerin, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ülkemizin temel sorunlarına karşı her zaman sorumluluk bilinciyle hareket edeceklerine inandığını kaydetti.
Şirikçi, “ Gazeteciler, Türkiye’nin kalkınmasına, demokrasi kültürünün yerleşmesine, özgürlüklerin gelişmesine katkıda bulunmaya hiç şüphesiz devam edeceklerdir.”dedi.

MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi Kurucu  Başkanı Atıf Şirikçi, sözkerini söyle tamamladı: 
“Bu itibarla;   “Çalışan Gazeteciler Günü”nü kurumum ve şahsım adına kutlarken,  basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim.”

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2015, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318