SEYDER’den Öğretmenlere Yarışma

Sebat Eğitimciler ve Yazarlar Derneği farklı bir etkinliğe daha imza attı ve üyelerini muhterem F.Gülen Hoca Efendi’nin İrşad Ekseni, Yenilenme Cehdi adlı eserleri ile ocak ayı Sızıntı dergisinden sınav yaptı.

SEYDER’den Öğretmenlere Yarışma
 Yaklaşık 3 ay öncesinden sınava hazırlıklarına başlayan öretmenler Özel Kahramankent İlköğretim Okulunda yapılan 1.5 saatlik sınavda ter döktüler. 250 öğretmenin katıldığı sınavda renkli görüntüler yaşandı.

Dernek başkanı Ufuk Çiçek:”Çok güzel bir etkinlik oldu. Katılım oldukça fazlaydı. Sınavda 100 soru soruldu. Hocaefendi’nin İrşad Ekseni, son kitabı Yenilenme Cehdi ve ocak ayı Sızıntı dergisini okuyan öğretmenlerimiz sınava girdiler. Sınavda birinci olan üyemize I pad, ,ikinci olan üyemize takım elbise, üçüncü olan üyemize fotoğraf makinesi, 4,5,6,7,8,9,ve 10. olan üyelerimize de NT mağazalarından 50 TL’lik çek hediye edeceğiz. Bu tür etkinlikler yapmaya devam edeceğiz. Bundan sonra yapacağımız sınavın ödülleri daha cazip olacaktır. Sınava katılan üyelerimize, soruları hazırlayan komisyonumuza teşekkür ediyorum. ”dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2013, 15:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
umut gündoğan
umut gündoğan - 5 yıl Önce

Bu 100 soruyu nasil bulabilirim.cok acil lazim

SIRADAKİ HABER