google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Sevilen Bürokrat Çalışır, Emekli Oldu

Kahramanmaraş Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) bünyesinde bulunan Strateji ve Koordinasyon Müdürlüğü ile Rehberlik ve Denetleme Müdürlüğüne vekâlet eden Kahramanmaraş’ın sevilen bürokratlarından Adil Çalışır emekliye ayrıldı.

Sevilen Bürokrat Çalışır, Emekli Oldu
 Onikişubat İlçe Kaymakamı ve YİKOB Başkanı Mustafa Anteplioğlu tarafından dar kapsamlı verilen veda yemeğine YİKOB Müdürleri ve Adil Çalışır’ın vekâlet ettiği Müdürlüklerin personelleri katılırken yemekte yapılan konuşmalar duygulu anların yaşanmasına sebep oldu.
19 yıl Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ), 7 yıl Köylere Hizmet Götürme Birliği ve 1 yılı YİKOB bünyesinde olmak üzere 27 yıl devlete hizmet ettiğini belirten Adil Çalışır; “Çok şükür alnımızın akı ile bu 27 yılı tamamladık, görev yaptığımız süre içerisinde bu gök kubbede bir hoş seda bıraktıysak ne mutlu bize” dedi.

Onikişubat İlçe Kaymakamı ve YİKOB Başkanı Mustafa Anteplioğlu ise yaptığı kısa konuşmada; “ Adil Çalışır’la birlikte çalıştığımız zamanlardan bizler her zaman Adil beyin çalışmalarından menmun kaldık, işini iyi ve adı gibi Adil yapan Adil Çalışır’dan Allah razı olsun. Rabbim bize de bu günleri yaşamayı nasip etsin” dedi.  Günün önemine binaen emekliye ayrılan Adil Çalışır’a bir pano ve takdirname verildi.
Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2015, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER