google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Şehit Ömer Halisdemir'in Adı Yoğun Bakım Ünitesine Verildi

15 Temmuz gecesi Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbe girişimi sırasında şehit olan Astsubay Ömer HALİSDEMİR'in adı Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Ünitesine verildi.

Şehit Ömer Halisdemir'in Adı Yoğun Bakım Ünitesine Verildi
Kahramanmaraş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Semih YANCAR 15 Temmuz 2016 gecesi Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından ülkemizin istikrarını, birliğini, huzurunu hedef alan ve millet iradesine karşı yapılan darbe kalkışması esnasında darbeci teröristlere ilk kurşunu atan ve hainlerin kurşununa göğsünü kahramanca siper ederek şehit olan bordo bereli Astsubay Ömer HALİSDEMİR'in gösterdiği üstün cesaretin gelecek nesillere örnek olması ve adının yaşatılması amacıyla Necip Fazıl Şehir Hastanesinde yeni yapılan Koroner Yoğun Bakım Ünitesine şehidimizin adını vermekten onur duyduklarını ifade etti.

YANCAR, “Ülkenin güvenliği ve vatanın bütünlüğünün sağlanması için kendi canını gözünü kırpmadan feda ederek şehadete yürüyen şehidimiz için ne yapsak azdır” dedi. Aynı zamanda bu uğurda şehit olan güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza yüce Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi.
Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2016, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER