Rektör Özgül: Rahmet Yağmurlarının Yağdığı Kadir Gecemiz Mübarek Olsun

İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, yayınladığı Kadir Gecesi mesajında: "Sema kapılarının açıldığı, rahmet yağmurlarının yağdığı kadir gecesi mübarek olsun" dedi.

Rektör Özgül: Rahmet Yağmurlarının Yağdığı Kadir Gecemiz Mübarek Olsun

Özgür, mesajında şu ifadelere yer verdi: “İslam Aleminin en kutsi mevsimi olan Ramazan-ı Şerif'in son günlerine ulaştık ve Bayramın müjdecisi olan Kadir Gecesini idrak edeceğiz. Dinimizin yüce kitabı Kur'an-ı Kerim'in inmeye başladığı ve "bin aydan daha hayırlı" olan Kadir Gecemizin milletimiz ve tüm İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Sema kapılarının açıldığı, rahmet yağmurlarının yağdığı bu gecede yüce Allah'ın tüm tövbeleri kabul etmesini, inanan kalplerin tüm dualarına cevap vermesini temenni ediyorum. Manevi haz ve sevinçlerin doruk noktasına ulaştığı bu mübarek zamanlar, milletimiz için de birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmeli, kalpleri kaynaştırmalıdır. Kırgınlıklar, dargınlıklar bu manevi atmosferde ortadan kalkmalı, sevgi tohumları ekilmelidir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm dualarımızın kabul olmasını diliyor, Kadir Gecemizin hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER