google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Rektör Karaaslan’dan Karaküçük’e Veda Ziyareti

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Karaaslan, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük ve üyelere veda ziyaretinde bulundu.

Rektör Karaaslan’dan Karaküçük’e Veda Ziyareti
 Ziyarette KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük’e ve üyelerine veda eden Rektör Karaaslan, sanayici ve iş adamları ile 2010 yılından bu yana iyi işler çıkardığını söyledi. Üniversite sanayi işbirliğine çok önem verdiklerini belirten Karaaslan: “Şehrin kalkınması için güçbirliği çok önemli. Bizde gerek diğer kurumlar gerekse KMTSO ile başarılı çalışmalar çıkardık. Herkese katkısından dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

Rektör Prof. Dr. Karaaslan’a yeni yaşantısında başarı ve mutluluk dileyen KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük’te: “Bizim üniversite ile ciddi çalışmalarımız oldu. Çalışmalarımıza gerek akademik anlamda gerekse fiziki anlamda destek her zaman geldi. Sanayicilerin yeni yatırım yaparken bana göre artık daha alt yapı araştırması yapılmış alanlara yönelmeli. Bunun içinde üniversite bulunmaz bir yer. Bizde 4 yıl boyunca sizinle ve üniversite ile ciddi adımlar attık. Yeni hayatınızda size başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük, Rektör Karaaslan’a işlemeli sandık hediye etti.

  

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318