Piazza'da Harcadıkça Kazandıran Kampanya

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, alışverişi daha cazip hale getiren kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Piazza’da 1 – 11 Ağustos tarihleri arasında her 100 TL'lik alışverişe 10 TL, her 200 TL'lik alışverişe ise 25 TL hediye çeki verilecek.

Piazza'da Harcadıkça Kazandıran Kampanya
Ferah ve nezih bir ortamda alışveriş yapmak,  dünyaca ünlü markaları bir arada bulmak ve hoşça vakit geçirmek isteyenlerin öncelikli tercihi olan Piazza AVM “Dilediğin Kadar Harca, Bol Bol Kazan” kampanyasıyla alışveriş tutkunlarını sevindirmeye devam ediyor. 1 – 11 Ağustos tarihleri arasında hafta içi günlerde, aynı gün içerisinde toplam 100 TL'lik alışveriş yapanlar 10 TL, 200 TL’lik alışveriş yapanlar ise 25 TL hediye çeki kazanacak.

Sürpriz fırsatlarıyla, kaliteli ve bir o kadar da hesaplı alışverişin merkezi olan Piazza’nın, “Dilediğin Kadar Harca, Bol Bol Kazan” kampanyasından Piazza Club üyeleri yararlanabilecek. Piazza Club üyesi olmayanlar ise danışmaya gelerek form doldurduktan sonra Piazza AVM’nin sürpriz fırsatlarından hemen faydalanmaya başlama fırsatı bulacak.
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER