google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Piazza, Starbucks İle Marka Zincirini Zenginleştirdi

Dünya genelindeki 65 ülkede olduğu gibi Türkiye’de de birçok kentte faaliyet gösteren Starbucks, 446’ıncı mağazasını Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 16 Kasım’da açacak.

Piazza, Starbucks İle Marka Zincirini Zenginleştirdi

Bir birinden seçkin ulusal ve uluslararası marka karması ile hesaplı alışverişi, kampanyaları, kültürel ve sanatsal etkinlikleri bir arada sunan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bünyesinde faaliyet gösteren mağazalara Starbucks’ı da kazandırdı.

Adını, eski kahve tüccarlarının denizcilik geleneği ve açık denize olan aşklarından dolayı Moby Dick'ten alan Starbucks’ın Kahramanmaraş'ın tek, bölgenin en büyük AVM’si olan Piazza’da 16 Kasım  Cuma günü açılacak yeni adresiyle, mağaza sayısı 446’ya yükselecek.

Piazza AVM’deki Starbucks, Kahramanmaraşlıların bir araya gelebilecekleri, sohbetlerine ev sahipliği yapacak bir mekân olacak. Kavrulmuş ve aromalı olarak bir birinden farklı kahve çeşitlerini müşterilerine sunan Starbucks, AVM’ye gelen ziyaretçilerin ev ve iş yerlerinden sonra üçüncü adresleri olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER