google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Pazarcık Belediyesi Hız Kesmeden Çalışıyor

Pazarcık Mehmet Emin Arıkoğlu Mahallesi Harmancık'lı Caddesi olarak bilinen cadde de Pazarcık Belediyesi tarafından başlatılan kilit taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Pazarcık Belediyesi Hız Kesmeden Çalışıyor
 Bir süre önce başlatılan çalışmalar aralıksız devam ederken, bölgede incelemelerde bulunan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, söz konusu bölgenin uzun zamandır gündemlerinde olduğunu, caddenin yağışlı havalarda adeta çamur deryası haline geldiğini belirterek, ilçede başlatılan altyapı ve üstyapı çalışmalarının ardından sıranın bu bölgelere geldiğini söyledi.

Söz konusu bölgede yaşayan vatandaşlar kilit taşı döşeme işleminden duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Bozdağ'a teşekkürlerini ilettiler.

Hızlı ve özenli bir şekilde yürütülen kilit taşı çalışmalarının ara sokaklarda devam ettiğini belirten Başkan Bozdağ, çalışmaların bitmesinin ardından çevre düzenlemesi çalışmalarının da yapılacağını söyledim ve “Çalışmalar ihtiyaç duyulan diğer cadde ve sokaklarda da devam edecek” dedi.Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2016, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER