Pakdil; Yapılan Terör Olaylarını Kınıyorum

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, son günlerde artan terör olaylarını değerlendirerek, Siirt-Pervari’ de şehit edilen Kahramanmaraşlı er Ömer Erüstün ve bugün Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak’a yapılan menfur saldırıyı kınadı.

Pakdil; Yapılan Terör Olaylarını Kınıyorum
 Dün Siirt-Pervari karayolunda terör örgütü mensuplarınca menfeze yerleştirilen patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Er Ömer Erüstün’ün ailesine, yakınlarına ve Kahramanmaraş Halkına başsağlığı dileyen Pakdil, hem Siirt- Pervari karayolundaki hain saldırıyı ve bu gün Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak’a yapılan menfur saldırıyı kınadı.

Pakdil; “ Her iki saldırıyı da kınıyorum, Bu tür saldırıların birlikte yaşama kültürümüzün gelişmesini engellemek için yapılıyor. Terörün her türlüsünü, kınıyorum” dedi.
Pakdil, bu saldırıların son bulması temennisiyle, tüm  Kahramanmaraş Halkına, basın camiasına ve Star Grup Başkanı Murat Sancak, AK Parti Demokrasi Heyeti Kurulu Üyesi Ethem Sancak ve Star Gazetesi Ankara Temsilcisi Yaşar Taşkın Koç’a geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2015, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER