google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html
banner1258

Onikişubat Belediyesinden Koronavirüse Karşı Sıkı Önlemler

Onikişubat Belediyesi, Covid-19 ile mücadelede titizlikle yürüttüğü çalışmalarına her gün bir yenisini ekleyerek, vatandaşına en sağlıklı ve en temiz ortamları sağlamaya çalışıyor.

Onikişubat Belediyesinden Koronavirüse Karşı Sıkı Önlemler

Onikişubat Belediyesi, mücadelenin ilk günlerinden beri, halkın yoğun olarak bulunduğu semt pazarlarına özellikle hassasiyet gösteriyor. Pazar esnafına maske, eldiven dağıtımı ve bilinçlendirme çalışmalarından sonra, bugün de pazar girişlerine kurduğu alanla, vatandaşı sırayla içeri alıyor.

Sosyal mesafe ve maske kullanımının gerekli olduğu pazar yerlerinde halkın sağlığı için kurduğu giriş-çıkış alanlarıyla, kontrollü bir şekilde halk pazara girebiliyor.

İlçede kamu kurumları dahil birçok esnaf dükkanı, iç-dış mekanlar, camiler, sağlık kuruluşları, hastaneler Belediye tarafından mütemadiyen dezenfeksiyon işlemine tabi tutuluyor.

Halkın sağlığı ve refahı için çalıştıklarını belirten Başkan Mahçiçek,“en kısa zamanda bugünleri de hep birlikte atlatacağız. Ailemiz ve sevdiklerimiz için evlerimizde kalmaya devam edelim. Sağlık Bakanlığı’mız Covid-19 ile mücadelede başarılı çalışmalar yürütüyor. Yakın zamanda güzel günlerimize kavuşacağız” diye ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER