google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Okullarını Şampiyon Yaptılar Milli Maça Gittiler

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ‘Okulunu Şampiyon Yap’ Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan okulların öğrencilerini Milli Takımın maçına götürdü.

Okullarını Şampiyon Yaptılar Milli Maça Gittiler
Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü’nde ortaokul ve liseler arasında düzenlenen ‘Okulunu Şampiyon Yap’ Futbol Turnuvasında şampiyon olacak okulların takımlarını Milli Takım maçını izletme ödülü konulmuştu.

Büyükşehir Belediyesi yapılan turnuvanın sonucunda şampiyon olan Gülizar Şamil Aktaş Lisesi ile Hacı Bayram Veli İmam Hatip
Ortaokulu öğrencilerini milli takımın maçına götürdü.Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü’nce organize edilen 10 ilçeden 111 takım ve 1332 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen turnuva sonunda şampiyon olan Gülizar Şamil Aktaş Lisesi ve Hacı Bayram Veli İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ödül olarak tüm masrafları Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nce karşılanmak üzere Antalya’da yapılan Türkiye-Karadağ milli maçına götürüldüler. 

Öğrenciler milli takımın maçını ilk defa canlı izlemenin heyecanını yaşadıklarını ifade ederek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER