google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Okay’dan Milli Eğitim Müdürlerine Ziyaret

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati OKAY, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Mehmet Emin AKKURT ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Halil İbrahim ÇOLAKKADI’ yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 Okay’dan  Milli Eğitim Müdürlerine Ziyaret
 Kahramanmaraş İline ve Dulkadiroğlu İlçesine atanan Milli Eğitim Müdürlerini makamlarında ziyaret eden Başkan OKAY “Dulkadiroğlu İlçesinde tüm resmi kurumlar ile birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz, tüm kurumların ortak çabası İlçemizi hak ettiği seviyeye getirmek, bunun için çok çalışıyoruz. Bizim geleceğimiz çocuklarımızı yetiştiren Milli Eğitim camiasını ve çocuklarımızı önemsiyoruz. Değerli müdürlerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Mehmet Emin AKKURT  “Başkanımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, Başkanımız ile istişare halinde çalışarak, İlimiz ve ilçelerimiz için çok güzel çalışmalar ortaya koyacağımıza inanıyorum” dedi.

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Halil İbrahim ÇOLAKKADI ise “Başkanımıza bu nazik ziyaretimden dolayı teşekkür ederim. Belediyemizle birlikte güzel ve farklı çalışmalara imza atarak Dulkadiroğlu İlçemizin farkını ortaya koyacağız”  dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318