Odamıza Kurumsal Kimlik Kazandıracağız

Bakırcılar Odası Başkan Adayı Selamet Atlı: “Gerçekleştireceğimiz ayağı yere basan projelerle odamıza kurumsal kimlik kazandıracağız.”

Odamıza Kurumsal Kimlik Kazandıracağız
 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine bağlı esnaf odaları seçime giderken, bu odalardan en hareketlisi Bakırcılar Odası olarak dikkat çekti.

Hatırlanacağı üzere, 2 dönemdir Bakırcılar Odası Başkanlığını yürüten Ökkeş Bozlakoğlu’nun adaylıktan çekilmesi ile iki dönemdir yönetimde olan genç yetenek Selamet Atlı, çalışmalarını sürdürürken basın mensuplarını ziyaret etmeyi de unutmadı.

Beraberinde meslektaşı Abdullah Kazmacı ile birlikte Gazetemiz Sahibesi Neşe Yıldızhan ve Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci ile bir araya gelen Selamet Atlı,  Bakırcı, kromcu ve alüminyumcu esnafın sorunlarını bildiğini, o nedenle çok iddialı projelerle aday olduğunu söyledi ve odaya kurumsal bir kimlik kazandırmayı amaçladığını belirtti.

Basına büyük önem verdiğini belirten Bakırcılar Odası Başkan adayı Atlı, meslektaşlarından ve sanayi esnafından gördüğü ilgi ve destek yanında, iddialı projeleri hayata geçirmek için aday olduğunu sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER