Marfi’de Şenlik Var!

Fiat – Plaza- Marfi Otomotivi, Fiat’ın en gözde araçlarından Fiat Egea Hb, Egea Sw ve Fullback Pıck up modellerinin tanıtımı yapıldı.

Marfi’de Şenlik Var!
Marfi Otomotiv Satış Müdürü Abdullah Yenikomşu, Fiat  tanıtım gününde araçla ilgili bilgiler verdi. 

Satış Müdürü Abdullah Yenikomşu: “Egea Sedan 1.6 Multijet 120 beygir 320 NM’lik tork ve güçlü motoruyla  dizel otomatik satışa sunuldu. Halkımız aracımızın test sürüşünü yaptı ve çok beğendiklerini söylediler ve yeni araçlarını seçtiler” ifadesini kullandı..Sedan otomobillerden sonra en çok tercih edilen karoser tipi olan Hatcback’ler, ezber bozan ve geniş iç hacmi ve standart olarak sunduğu yüksek teknoloji ile yeni Fiat Egea Hatchback, Egea Sw ve Fullback Pıck up tanıtımı Marfi Otomotiv’de yapıldı. Yetkililer; bugünden itibaren her zaman araçla ilgili bilgi almak isteyen müşterilerini, dostlarını plazada beklediklerini söylediler. 

Yenikomşu Fiat Egea Hatcback hakkında şunları söyledi; “Dinamik tasarımı, konforlu donanımı, göz alıcı detaylarıyla yeni Fiat Egea Hatchback cesur bir karakter ortaya koyuyor. 2016 yeni Fiat Egea HB, ideal sürüş ergonomisi, diğer Fiat modellerinden ayrışan şık koltukları, 12 litrelik kabin içi saklama alanı ve kolayca erişilebilen kumanda elemanları ile konfor ve kullanışlılığı bir arada sunuyor. Yeni Fiat Egea Hatchback, stepnesiz yani lastik tamir kiti olan versiyonlarda 440 litre bagaj kapasitesiyle segment standartlarını yeniden belirliyor.”ADAPTİF HIZ SABİTLEME SİSTEMİ
Yeni Egea Hatchback, 200 km/s hıza kadar kaza riskini tespit ederek otomatik fren yapan “Çarpışma önleme sistemi” ya da öndeki araç ile arasındaki mesafeyi koruyan “adaptif hız sabitleme sistemi” gibi yolcu güvenlik teknolojilerini sınıfında ilk kez standart donanımlar arasında sunduğuna dikkat çeken Yenikomşu; “Uconnect multimedia sisteminin 7 inç boyutundaki HD tablet ekranında sunulan geri görüş kamerası ile tüm park manevraları artık daha kolay ve güvenli yapılabiliyor.

2016 Fiat Egea Hatchback-HB kaputunun altında sedan kardeşi gibi 95 bg güç üreten 1.4 litre benzinli, 95 bg güç üreten 1.3 litre dizel ve 120 bg güç üreten 1.6 litre dizel motorlar ile alınabilen Fiat Egea hatchback’ta 110 beygirlik otomatik vitesli 1.6 E-Torq benzinli motor seçeneği yerine, manuel şanzımanlı 120 bg güç üreten 1.4 T-Jet benzinli motora yer veriliyor” dedi. 

Fiat Fullback Pıck Up hakkında da bilgi veren Yenikomşu şunları belirtti; “Fullback; Rock, Hardrock ve Fullrock adı verilen 3 farklı donanım paketi ile dikkat çekiyor. Çift kabin gövde tipinde satışa sunulan Fullback, 150 HP ve 180 HP’lik iki versiyonu bulunan 2.4 litre silindir hacimli turbo dizel motora sahip olarak yollara çıkıyor. Fiat Fullback, hem 4×2 arkadan itişli hem de 4×4 olarak satın alınabiliyor. Fullback konfor ve arazi performansının göz önünde bulundurulduğu 6 ileri manuel ve 5 ileri tork konvertörlü otomatik şanzıman seçenekleri ile tercih edilebilecek.

Tasarım, fonksiyonellik, kullanışlılık, performans ve fiyat fayda dengesi ile Fullback, Fiat Ticari Araçlar ürün gamına büyük güç katacak. Zorlu yol koşullarına meydan okuyan safkan bir arazi aracı.”ADINI AMERİKAN FUTBOLUNDAN ALDI
Adını Amerikan futbolunda hem defans hem de hücum özelliği bulunan, güç ile yüksek dayanıklılık gerektiren kilit oyuncu konumundan alan Fiat Fullback, 20 Haziran itibariyle çift kabinli gövde tipiyle ülkemizde de satışa sunulmaya başlandı. Fiat Fullback ‘in manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri ile tercih edilebilen;150 HP ve 180 HP’lik 2.4 litre silindir hacimli turbo dizel motorlar ile donatılan 4×2 Rock ve 4×4 Hardrock versiyonları, lansmana özel paketleri ile Marfi Otomotiv’de.

Fullback, tasarım, fonksiyonellik, kullanışlılık, performans ve fiyat fayda dengesi ile Fiat Ticari Araçlar ürün gamına büyük güç katacak. Markamızın güçlü satış ve satış sonrası teşkilatının da desteği ile Fullback ile iddialı bir şekilde giriş yaptı. Pick-up DNA’sı ile Fiat ticari üraçların DNA’sının birleşimini temsil eden ve adındaki ‘full’ü eksiksiz olarak sunduğu özelliklerinden alan Fullback’te güç, performans, dayanıklılık bir arada sunuluyor. Profesyonel iş hayatında tüm ihtiyaçları karşılayabilen, her şeyiyle “Tam bir pick-up olan fullback aynı zamanda gündelik hayatın gerekliliklerini de sunma özelliğine sahip” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2016, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER