google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Maraş’ın Renkleri, Lezzetleri CNN Türk’te

Aynur Tartan ile “Burada Hayat Var”a bu hafta AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, iş adamı Atilla Kanbur ve yorumcu Kıraç konuk olacak.

Maraş’ın Renkleri, Lezzetleri CNN Türk’te
 Programda dünyanın tek madalyalı şehri, Akdeniz’in altın çocuğu Kahramanmaraş konuşulacak. Hemşehri dostu, halk ve hizmet sevdalısı AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç memleketini, memleketinden nasıl izler taşıdığını, çocukluk, gençlik yıllarını programda anlatacak. Çalışkan, üretken, yenilikçi, lezzet pelinde bir ömür iş adamı Atilla Kanbur dondurmanın kalbine doğmanın nasıl bir his olduğundan söz edecek. Maraş dondurmasının hikâyesini, olmazsa olmazlarını, lezzet sırlarını programda açıklayacak. Kıraç sohbeti ve güçlü yorumuyla programa renk katacak. Tarhanasından biberine, dondurmasından fıstık ezmesine en renkli, en güzel memleket lezzetlerini beraberinde getiren konuklar muhteşem bir Maraş sofrası kuracaklar. Programda yapılan Maraş dondurması hem gönülleri hem de damakları fethedecek.

Aynur Tartan’ın sunumu ile ‘Burada Hayat Var’; 30 Nisan Cumartesi günü saat 16.30’da CNN TÜRK ekranlarında yayınlanacaktır. 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2016, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER