google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Maraş'a Hizmet Borcumuz Var

Kahramanmaraş Devlet Hastanesi'nde doğup ve bu şehrin sokaklarında büyüyen hukukçu, işadamı ve inşaat mühendisi Serdar Erdoğanyılmaz, genel seçimler için milletvekili aday adayı olduğunu resmen ilan etti.

Maraş'a Hizmet Borcumuz Var
 “Kahramanmaraş'ı adım adım yaşayarak öğrendim. Değerli şairimiz İnci OKUMUŞ hanımefendi Adım Adım Maraş şiiriyle bu duygularımızı dizelerine dökerek anlatıyor.” diyen, bu düşünce ve niyetle Madoevi’nde aday adaylığına açıklayan Serdar Erdoğanyılmaz, Kahramanmaraşlı olmanın bir ayrıcalık olduğunu söyledi. 

Çok sayıda basın mensubunun katıldığı ve ilgi gösterdiği, öte yandan destek de verdiği aday adayıSerdar Erdoğanyılmaz, “Kurtuluş savaşının ilk zaferi dedelerimiz tarafından kazanılmış olup bu ayrıcalığın sebebi onlardır. Kahramanlık unvanımız da onlar sayesinde kazanılmıştır. Şehitlerimizin kanları pahasına bizlere emanet ettikleri bu şehre hizmet borcumuz var. Suyunu içip havasını soluduğumuz bu şehri daha güzel günlere taşımak için birlik beraberlik içinde çalışmalıyız. Kahramanmaraş  için yapabileceğimiz başarılı hizmetler, şehitlerimize huzur verecektir. 12 Şubat Kurtuluş Bayramımızın kutlu olmasını dilerken şehitlerimizi rahmetle anıyorum” dedi.

    "BEN DEĞİL BİZ DİYEREK KAHRAMANMARAŞ İÇİN EMEK VERİYORUZ
 Gayet samimi bir ortamda geçen aday adaylığı sırasında basın mensupları da kendi düşüncelerini belirtirken, aday adayı Erdoğanyılmaz şunları söyledi; “Benim yaşam felsefem Kahramanmaraş üzerine kurulmuştur. Bu şehir için ömrümüzü tüketiyoruz. Hep beraber  kamu hizmeti yapıyoruz. Mühendis ve Hukukçu kimliğimle, İstanbul veya Ankara yerine memleketimi tercih etmemin tek nedeni bu şehirle aramızdaki sihirli bağdır.

   Beni hepiniz yakinen tanıyorsunuz. Size kendimi anlatacak değilim. Bu şehir için neler yapabiliriz noktasında sizlerle birlikte çalışıyoruz.
  Kahramanmaraş’ta kamuda uzun yıllar çalışmış olmamın yanı sıra, yaptığım iş gereği bu kentin neredeyse ayak basmadığım bir yeri kalmadı. Yatırımlarımızı ve projelerini biliyor ve yakından takip ediyorum. Şehrimizin sorunlarını hep birlikte tartışıp çözüm yolları üretiyoruz. Mühendislik ve hukukçu alt yapımla teknik ve sosyal projeler üretip Kahramanmaraş'ı daha güzel günlere taşımak için "Ben değil Biz" diyerek emek vererek çalışmak istiyorum” diye konuştu.

  "KOMPLO TEORİLERİNE RAĞMEN, TÜRKİYE ADIM ADIM BÜYÜYOR"
  Türkiye, demokratik sisteme geçerken, önce rahmetli Adnan Menderes döneminde, sonrasında Rahmetli Turgut ÖZAL döneminde kabuğunu yırtmaya başladı. Son 12 yıldan bu yana da Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafında başlatılan büyük değişimle de lider ülkeler arasına girdik.
  Komplo teorilerine rağmen, Türkiye adım adım büyüyor. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz müddetçe de büyümeye devam edeceğiz. Bu değişimi başlatan ve özel hayranlık duyduğum Sayın R. Tayyip ERDOĞAN liderliğindeki ekipte, Binali YILDIRIM, Veysel EROĞLU, Taner YILDIZ ve Fatma ŞAHİN gibi İTÜ mezunları görev aldılar. Marmaray, Üçüncü Boğaz Köprüsü, Yeni İstanbul Havaalanı ve birçok dünya çapında eseri ve sosyal projeleri bu ekip başardı ve başarıyor. İşte bu noktada  bir İTÜ mezunu İnşaat Mühendisi ve Hukukçu kimliğimle, bilgi  birikimimle  bu ekibe katılarak değişim  sürecine katkı sağlayabilmek için AK Parti saflarında milletvekili aday adayı olmaya karar verdim.

        "YENİ TÜRKİYE, YENİ GÜÇ, HEDEF
 Ben de "Yeni Türkiye, Yeni Güç, Hedef 2023" sloganıyla, Kahramanmaraş ve ülkem için çalışabilmek amacıyla Sayın Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU ve yol arkadaşlarına katılmak istiyorum. Yüce Allah nasip ederse inandığım bu yolda birlikte yürüyeceğiz.   

 Kahramanmaraş'ı ve Türkiye'yi 2023'e taşıyacak ekibe katılmak onurlu bir görevdir. Bu onura ulaşabilmek  için Ak Parti milletvekili aday adayı olarak yola çıkıyorum.Kahramanmaraş AK Parti Teşkilat mensuplarının bu düşüncemi öğrendiklerindeki sıcak yaklaşımları da beni teşvik etmiş olup, teşvikleri ve bundan sonraki yardımları için de şimdiden hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Aday olamasam da Yeni Türkiye yolunda kendileriyle birlikteliğimiz devam edecektir. İnşallah hep beraber bu şehre daha fazla hizmet etmemiz nasip olur.

Milletvekili aday adaylığım ve sonrasında, siz değerli basın mensubu arkadaşlarımın bana her türlü desteği vereceğine inanıyor, aday adaylığımın şehrim ve ülkem için hayırlı olmasını diliyorum. Bu anlamlı ve onurlu günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” Erdoğanyılmaz, daha sonra meslektaşlarının, arkadaşlarının adaylık ve siyasete ilişkin düşüncelerini anlattı. Soruları cevaplandırdı.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318