Mahir Ünal'dan, Demirören Ailesine Taziye

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, hayatını kaybeden iş adamı Erdoğan Demirören'in, Türkiye'nin yatırımlarla ayağa kalkmasında, Türkiye'nin girişimci ruhunu temsil eden çok değerli ve önemli bir insan olduğunu bildirdi.

Mahir Ünal'dan, Demirören Ailesine Taziye

Kahramanmaraş'ta vefat eden iş adamı Ali Galip Çalık'ın kardeşi Mehmet Çalık'ın (65) cenaze törenine katılan Ünal, çıkışta aileye taziyelerini iletti.

Bu arada Demirören Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören'ın vefatına ilişkin de gazetecilere açıklamada bulunan Ünal, Erdoğan Demirören'in vefatını üzüntüyle öğrendiklerini belirtti.

Demirören'in Türkiye'ye sağladığı katkıya işaret eden Ünal, "Ülkemizin güzide bir iş adamı, iş dünyasının da önemli şahsiyetlerinden biriydi. Türkiye'nin yatırımlarla ayağa kalkmasında, Türkiye'nin girişimci ruhunu temsil eden çok değerli ve önemli bir insandı. Ben ailesine başsağlığı diliyorum. Demirören Grubu'na taziyelerimi iletiyorum. Allah ailesine, yakınlarına ve sevdiklerine sabırlar versin. Başları sağ olsun." diye konuştu.

AA

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2018, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER