google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Küçük Başkan Hizmeti Kendi Okulundan Başlattı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Onikişubat Belediyesi Başkanlığı makamına oturan Betül Berrin Tuğrul, belediye hizmetlerini kendi okulu çevresinde yoğunlaştırdı.

Küçük Başkan Hizmeti Kendi Okulundan Başlattı
 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Onikişubat Belediye Başkanlık Makamında temsili başkanlık devir-teslimi yapıldı. Belediye Başkanvekili Dr. Ali Ünsal, başkanlık makamını Arif Balduk Ortaokulu 4. Sınıf öğrencisi Betül Berrin Tuğrul’a devretti.

Okul idarecilerinin de katıldığı ziyaret, renkli görüntülere sahne olurken, yeni başkan Tuğrul, başkanlık görevine çabuk uyum sağlayıp, birbiri ardına talimatlar verdi. Başkanvekili Ünsal’dan belediye çalışmaları hakkında bilgiler alan Tuğrul, eğitim gördüğü Arif Balduk Ortaokulu çevresinde çalışma başlatılmasını istedi. 


Tuğrul, şöyle konuştu:

“Arif Balduk Ortaokulu bahçesinde eksiklikler varmış, hemen oraya bir ekip gönderelim. Eksiklikler giderilsin ve bu durumdan haberim olsun. Aynı zamanda Kahramanmaraş’taki yolların genişletilmesini istiyorum ve kentsel dönüşüm projelerine de hız verilmesini istiyorum” dedi.

Ziyaretten ve ortaya çıkan güzel tablodan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanvekili Ünsal ise Tuğrul’a bir ömür boyu başarı dileklerinde bulundu. Ünsal, “Bugün 23 Nisan. Bugün çocuklarımızın bayramı. Bu güzel günde çok renkli bir öğrencimizi konuk ettik ve başkanlık makamını teslim ettik. Oldukça hazırlıklı gelmiş ve kendi okulu için taleplerde bulundu. Belediyemiz, başkanımızın talimatları doğrultusunda buralarda gerekeni yapacaktır. Ben kendisine bir ömür boyu başarılar diliyorum. İnşallah eğitim hayatını tamamlayıp, gerçekten şehrimizin ve ülkemizin yönetim kademelerinde görev alacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2016, 20:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER