google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

KÖKDERBİR'den Erantepli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

KAHRAMANMARAŞ/ Kısa adı KÖKDERBİR olan Kahramanmaraş Özel Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Fatih Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Hayat Akademi Kurucusu Muharrem Erantepli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

KÖKDERBİR'den Erantepli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
KÖKDERBİR üyeleri : Ayhan Peltek, Mehmet Ceyhan, Muhammet Kasap, Cevdet Alperen, İbrahim Gülsu, Zafer Paşa, Durdu , Şehmuz Karaman , Mehmet Dobaoğlu ve Bekir Doğan ile birlikte Başkanı Fatih Erdoğan , Muharrem Erantepli’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

   
Şeyhadil Caddesi üzerinde, Eksen Dershanesi olarak, eğitim hayatına başlayan ve daha sonra Yargı eğitim kurumu şubesi olarak devam eden, binada ayni kadro ile Kahramanmaraş’ın yerli markası Hayat Akademi , olarak KPSS ve ÖSS kurs merkezi olarak hayata geçmesi ile kurucu başkan olan Muharrem Erantepli, “ Dostlara teşekkür ediyorum, Allah razı olsun bizleri onurlandıran dostlara teşekkür ediyorum,” dedi.

   
KÖKDERBİR Başkanı Erdoğan:” Geçen hafta Yeni Rekor okulları, Final kurs merkezi ile devam eden ziyaretimize bugün de Hayat Akademi ile sürdürüyoruz, önümüzdeki Cumartesi günü ise  Önümüzdeki hafta da Birey ziyaretimiz var, tüm üyelerimizi programa katılmalarını bekliyoruz,” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2016, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER