Kılıçdaroğlu Kahramanmaraş’a Geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında, adaylarına destek vermek için 27 Ekim Salı Günü Kahramanmaraş’ın Elbistan, Andırın ve Pazarcık İlçelerine gelecek.

Kılıçdaroğlu Kahramanmaraş’a Geliyor
27 Ekim Salı günü 13:00’de Havayolu  ile  Kahramanmaraş’a gelecek olan Kahramanmaraş Havalanından Kalkacak olan Helikopter ile Elbistan İlçesine Geçecek olan Kılıçdaroğlu Elbistan İlçesinde Saat 13: 45 ’de Malatya Caddesi Üzerindeki seçim Bürosu önünde Halka seslenecek daha sonra tekrar Helikopter ile Kahramanmaraş’a oradan karayolu ile Andırın İlçesine geçecek  olan Kılıçdaroğlu burada saat 16:15’de Andırın Hükümet Konağı önünde Andırınlılara seslenecek son olarak İse Saat 18:30’da Pazarcık İlçesine geçerek burada vatandaşlardan  1 Kasım Seçimlerinde Cumhuriyet  Halk Partisine destek isteyecek .

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Eşi Selvi Kılıçdaroğlu’da Eşlik edecek olup Ziyaretlerden sonra Kahramanmaraş’ta konaklayıp bir Gün sonra selvi Kılıçdaroğlu Adaylara destek olmak için Çalışmalarına devam edecek. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Pazarcık Ziyaretinden hemen sonra İstanbul’la gidecek ve bir televizyon kanalına katılacak.

HABER İsmail BOZDOĞAN 
Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER