google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kaymakam Ersin Tepeli Rektör Karaaslan’ı Ziyaret Etti

Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit İlçe Kaymakamı Ersin Tepeli Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Ersin Tepeli Rektör Karaaslan’ı Ziyaret Etti
   Geçtiğimiz 2013 yılı Ağustos ayında Çağlayancerit ilçesindeki görevine başlayan Kaymakam Ersin Tepeli, Rektör Karaaslan’ı ziyaretinde yaptığı kısa açıklamada bu ziyaretin bir nezaket ziyareti olduğunu dile getirerek; “ Geçtiğimiz  yıl göreve başladıktan sonra Sayın Rektörümle birkaç kez telefonla görüştük, Kahramanmaraş’a geldiğimde de kendisini ziyarete geldim ancak makamında olmaması nedeni ile bir türlü yüz yüze görüşme fırsatımız olmadı.  Bizler gittiğimiz yerlerde büyüklerimizi ziyaret ederiz. Bugün Sayın Rektörüm müsaitmiş ve bizi kabul ettiler, bu bir nezaket ziyareti ve bizi kabul ettiği için Sayın Rektörüme çok teşekkür ediyorum” dedi.

   Ziyaretten duyduğu menmuniyeti dile getiren Rektör Karaaslan ‘Hoş geldiniz’ dediği misafirine yeni görevinde başarılar diledi. Rektör Karaaslan: “ Çağlayancerit bizim en uzak ilçelerimizden biri olmasın rağmen gönlümüzden uzak değil, Çağlayancerit’tin her zaman yanında ve yakınındayız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2014, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER