google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Kahramanmaraş Valisi Özkan’ın 23 Nisan Mesajı

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış yıldönümü İle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Kahramanmaraş Valisi Özkan’ın  23 Nisan Mesajı

Vali Özkan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “ Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir kez daha kutlamanın gururunu yaşıyoruz.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milli iradenin hayat bulduğu bu anlamlı günü çocuklarımıza armağan etmiştir.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ilmin ışığında en iyi eğitimi alarak;  gururumuz, ümidimiz, güvenimiz ve geleceğimiz olacaktır. Gençlerimizin sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak hayata devam etmeleri en büyük arzumuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, İstiklal Savaşımızın sevk ve idaresinde önemli sorumluluklar üstlenen ilk meclis üyelerini, aziz şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yıl dönümünü kutluyorum.”


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER