İYİ Parti’den Emniyet Müdürü Cebeloğlu ve Sağlık Müdürü Öksüz’e Ziyaret

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, Kahramanmaraş’ın sorunlarını görüşmek, çözüm önerilerini sunmak ve istişare etmek üzere kurum ziyaretlerini sürdürüyor.

İYİ Parti’den Emniyet Müdürü Cebeloğlu ve Sağlık Müdürü Öksüz’e Ziyaret

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, bu gün yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ve İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri Öksüz’e ziyarette bulundu.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çabukel ve yönetimi başarı temennisinde bulundular. Ziyarette başta trafik olmak üzere kentin çözüm bekleyen sorunları konuşuldu.

Ziyaretten memnuniyetini ifade eden Cebeloğlu, İYİ Parti heyetine teşekkür etti.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ÖKSÜZ’E ZİYARET

Çabukel ve heyeti Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri Öksüz’ü de makamında ziyaret etti.  Dünyanın gündemi olan pandemi ve ilimizdeki vaka sayısı ve alınan tedbirler konuşuldu.  

Ziyaretin ardından Çabukel, yaptığı açıklamasında, sağlık çalışanlarının zor şartlar ve büyük risk altında çalıştıklarına dikkat çekerek; “Tüm sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Dualarımız kendileriyle.

Halkımız da hem kendi sağlıklarını korumak hem de sağlık çalışanlarımızın yükünü azaltmak için lütfen maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya daha da özen göstersinler” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 20:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER