google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Hem Şiir Okudular Hem Sertifika Aldılar

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi KAMEK tarafından düzenlenen Yazarlık Atölyesi kursiyerleri sertifikalarını düzenlenen programda aldı.

Hem Şiir Okudular Hem Sertifika Aldılar
Açılış konuşmasını Yazarlık Atölyesi Kurs Eğitmeni Ramazan Avcı yaptı. Yazarlık Atölyesi Kurs Eğitmeni Ramazan Avcı’nın açılış konuşmasının ardından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim Şube Müdürü Mustafa Tuncer Okumuş “Sizlerin yazar olduğunuzun belgeli kanıtı sertifikanın yanında birde kitapla sizlere sorumluluk yüklemek istiyoruz. Yazarlar, Şairler şehrinde güzel bir eser daha ortaya çıkarma arefesindeyiz. Bu çalışma şuan devam ediyor. Ben biliyorum Cuma ve cumartesi akşamları yoğun çalışmalar yaptınız. Zaman zaman ziyaret etmeye çalıştık ama tanışamadığımız arkadaşlarımızda oldu. Geç vakitlere kadar Necip Fazıl Kültür Merkezinde, Necip Fazıl’ın ismini taşıyan bir Kültür Merkezinde Edebiyat konuşuldu, Sanat konuşuldu, Şiir konuşuldu, Hikayeler konuşuldu. Ben biliyorum ki kelimelerin üzerinde, sadece ilk kelimenin üzerinde sizler çok fazla emek harcadınız, yorumlar yaptınız, çalışmalar yaptınız bunun yerine şu kelimeyi koysaydık olmazmıydı diye emek verdiniz. Biz bunların şahidiyiz, sizler zaten biliyorsunuz. Bu anlamda gerçekten heyecan duyduğumuz, bizim zevk aldığımız, Kahramanmaraşlı olarak da Büyükşehir Belediyesi adına böyle bir çalışma içerisinde bulunmaktankeyif aldığımızı ben ifade etmek istiyorum. Ramazan Avcı hocama ben şükranlarımı sunuyorum. Gerçekten bu fedakarlıktır. İnşallah önümüzdeki dönemde yine burada Necip Fazıl Kültür Merkezinde yeni Yazarlık Atölyesi programlarında buluşmak dileğiyle hepinize saygılar sunuyorum, Hoş geldiniz diyorum ve Teşekkürler ediyorum” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim Şube Müdürü Mustafa Tuncer Okumuş’un konuşmasının ardından kursiyerler tek tek kendi şiirlerini okudular. 

Yazarlık Atölyesi Kurs Eğitmeni Ramazan Avcı Kursiyerlerin ardından usta şairlerin şiirlerinden bir dinleti sundu.
Şiir okumanın ardından sertifika törenine geçildi ve kursiyerler sertifikalarını aldılar.
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2016, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER