google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Hanefi Öksüz'den Başkan Okumuş'a Ziyaret

Türkoğlu ilçesinde bulunan,ülkemizinde en büyük fabrikalarından KİPAŞ kağıt sanayi ve aynı zamanda KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz,Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile birlikte,Türkoğlu ilçesinde yapılan yatırımları gezerek bilgiler aldı.

Hanefi Öksüz'den Başkan Okumuş'a Ziyaret
İlçede ki yatırımlar hakkında konuşan 'Öksüz' konuşmasında; Eğitim,sağlık,sanayi,ve konut gibi bir çok dalda hızlı bir yol alan Türkoğlu ilçemiz hizmetlerin en iyisine layıktır.İlçe Kaymakamımız Serdar Kartal ve Belediye Başkanımız Osman Okumuş, Türkoğlu'muza çok güzel hizmetlerde bulunuyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum.Bizlerde bu güzel ilçemizde güzel yatırımlara her zaman desteklerimizi sürdüreceğiz.Kaymakamımıza ve Belediye Başkanıma çok teşekkür ediyorum.diyerek konuştu.
KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz'ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Türkoğlu'muza yaptığı yatırımlarından ve her yönden maddi manevi desteklerini bizden esirgemediğinden dolayı Hanefi ağabeyimize teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum,diyerek konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2016, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER