google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Göksun’da Kutlu Doğum Haftası Kapsamında Konferans Düzenlendi

Göksun Belediyesi tarafından METEM Konferans salonunda Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle “Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet” konulu konferans düzenlendi.

Göksun’da Kutlu Doğum Haftası Kapsamında Konferans Düzenlendi
 Konferans’ta konuşma yapan Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Hz. Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin 1445. Yılını kutlamaktan onur ve gurur duyduğunu dile getirdi.

Başkan Aydın yaptığı konuşmada, “ Konferansımız kardeşliğimize, birliğimize ve beraberliğimize, dünya ve ahiret saadetimize vesile olur inşallah” dedi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan konferansta Hafız Aykut Soylu Kur’an-ı  Kerim okudu. KSÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Abay ise “Hz. Peygamber, Tevhid ve Vahdet” konferansı verdi.

Konferans sonunda günün anısına Göksun Kaymakamı Cengiz Ayhan,  Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve Müftü Mustafa Türken tarafından Ahmet Abay ve Aykut Soylu’ya  çiçek ve teşekkür belgesi verildi.

Konferansa, Göksun Kaymakamı Cengiz Ayhan, Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Müftü Mustafa Türken, Kamu Kurum Amirleri, STK Başkanları ve vatandaşlar katıldı.


Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2016, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER