google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Göksun’da Başarıya Giden Yol Konulu Konferans Düzenlendi

Göksun Belediye Başkanlığı ve Göksun Kent Konseyi işbirliğinde, belediye ve ilçedeki tüm kamu personeline yönelik “Başarıya Giden Yol” konulu konferans düzenlendi.

Göksun’da Başarıya Giden Yol Konulu Konferans Düzenlendi
 Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, METEM Konferans Salonunda düzenlenen konferansta yaptığı konuşmada, “Başarıya giden yol inanmaktır, başarıya giden yol kendine güvenmektir, başarıya giden yol sevmektir saymaktır, hoş görmektir, güvenmektir ve güvendirmektir” dedi.

 

Kış boyunca seminer ve konferanslara ağırlık vererek çeşitli konularda eğitim faaliyetleri yapacaklarına işaret eden Başkan Aydın, şunları kaydetti:

 

“Başarıya giden yol bazen çok daralır, bazen çok bolalır, bazen dikenli olur, bazen de çok kolay yürünür ama hedefi gören insan ayağının altındakinin taş olduğunu, diken olduğunu, toprak olduğunu görmez. Beklide çok zorluklarla ilerler ama hedefinde bir şey varsa bir gün oraya ulaşacağını bilir. Bana göre başarıya giden yol inanmaktır, başarıya giden yol kendine güvenmektir, başarıya giden yol sevmektir, saymaktır, hoş görmektir, güvenmektir ve güvendirmektir. Bu tür programların bizim başarıya gidişimizi düşünce bazında kolaylaştıracağına inanıyorum.”

 

Konuşmaların ardından Kişisel Gelişim ve Girişimcilik Uzmanı Vedat Kâhyalar, başarıya ulaşmanın yolları hakkında sunum yaparak detaylı bilgiler verildi.

 

Konferansa, Göksun Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Göksun Emniyet Müdürü Fuat Coşkun, Göksun Kent Konseyi Başkanı Bahadır Bolat, kamu kurum amirleri, kamu personelleri, STK temsilcileri ve katıldılar.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2015, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318