Girdiği Evlerden Telefon Çalan Hırsız Yakalandı

Kahramanmaraş’ta çeşitli tarihlerde girdiği evlerden yaklaşık 6 adet cep telefonu çalan şüpheli polis ekiplerince yakalandı.

Girdiği Evlerden Telefon Çalan Hırsız Yakalandı
Alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş’ın Duraklı, Divanlı, Aslanbey ve Bağlarbaşı mahallelerinde çeşitli tarihlerde meydana gelen ikametlerden hırsızlık olaylarıyla alakalı polis ekipleri araştırma başlatıldı. Polisler tarafından araştırma yapılan mahallelerde hırsızlık olaylarını gerçekleştirdiği tespit edilen ve hırsızlıktan suç kaydı olan Yusuf A. isimli bir kişi Şeyh Şamil Mahallesinde yakalandı. Yakalanan şüpheli 3 ayrı ikametten toplam 6 adet cep telefonu çaldığını itiraf etti.

Olaylarda çalınan 4 adet cep telefonu ele geçirildi. Şüpheli sahsın çok sayıda olaya karıştığı, bu olaylar ile ilgili de araştırmaların devam ettiği daha başka çalıntı mallar ele geçirileceği bildirildi. Şüphelinin gece yarısı balkondan eve girecek ikamette uyuyan şahısların şarja takılı cep telefonunu çaldığı, ayrıca boş ikametlere de girdiği belirlendi. Yakalanan şüpheli şahıs adliyeye sevk edildi.
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2017, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER