google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Genç Girişimciler Başkanını Seçti

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Kahramanmaraş Genç Girişimciler Kurulu, İcra Komitesi seçiminden sonra Başkan ve yardımcılarını seçmek için ilk toplantısını yaptı. Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığı’na mevcut Başkan Arif Çinkay seçilirken Başkan Yardımcılıklarına Fatih Dinçer ve Hakan Kiraz seçildi.

Genç Girişimciler Başkanını Seçti
 Yeni oluşan Genç Girişimciler Kurulu’nun İcra Komitesi, ilk toplantısını Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) toplantı salonunda gerçekleştirdi.  Kurulun ilk gündem maddesini ise, başkan ve başkan yardımcıları seçimi oluşturdu. 15 icra komitesi üyesi, mevcut başkanın devam etmesi yönünde oy kullandı.

Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Arif Çinkay, yeni katılımlar ile bu dönemde proje sayısının artacağının altını çizerek: “Geçen dönem başlayıp, bu dönemde bitireceğimiz projelerimiz var. Daha fazla proje gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız ile güzel bir sinerji oluşturup daha kalıcı aktiviteler gerçekleştireceğiz. Faaliyetlerimiz birbiri arkasına gelecek” dedi. 

 

KMTSO Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asil Üyeleri Şöyle:

Arif Çinkay

Fatih Dinçer

Hakan Kiraz

Cem Emirmahmutoğlu

Erhan Oğulmuş

Halil Kaçmaz

Sevde Tanrıverdi

Hikmet Gümüşer

Sefa Öngel

Zehra Arpasatan

Mehmet Ongun

Ziya Han Kaptanoğlu

Cem Sinan Bayazıt

Onur Toprakkale

Cem Bakay


 

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2015, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1324

banner1319

banner1323

banner1318