google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, Sanko Park’ta Stant Kurdu

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı’nın 171’inci kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Sanko Park’ta kurduğu stantta çalışmalarını ve kullandığı teknolojileri ziyaretçilere tanıtıyor.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, Sanko Park’ta Stant Kurdu
Polis Haftası etkinlikleri dolayısıyla kurulan stantta, ziyaretçilere polisin çalışmaları anlatılıyor, broşürler dağıtılıyor. Ziyaretçilere, polis teşkilatının kullandığı teknolojilere ilişkin bilgiler de veriliyor. 

SANKO PARK
Gaziantep’te 2009’da hizmete giren ve bölgenin “yaşam alanı” haline gelen Sanko Park, zengin marka karmasıyla kaliteyi arayan ziyaretçilerini ferah bir ortamda buluşturuyor. “Gaziantep’in alışveriş merkezi” olan Sanko Park, kent merkezinde, 140 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 520  metrekare kiralanabilir  alanda hizmet sunuyor. 

Sanko Park'ın marka karmasında H&M, Mars Athletic Club (MAC), Oxxo, YKM, Fabrika, Network, Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Teknosa, D&R, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, MotherCare, Mango, Koton, Flo, B&G Store ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

Aylık 1 milyona yakın ziyaretçiye sahip olan ve kiralamada yüzde 100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla markalara ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah ortamda ortak buluşma alanı sunuyor. Sanko Park, sinemaseverleri Avşar Sinemaları’nın 1.144 kişilik 10 salonunda ağırlıyor. Gaziantep'te en büyük oyun alanına sahip olan Play Park 4.270 m² ile Sanko Park’ta çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. 

Gaziantep'in “tam kalbinde” bulunan Sanko Park’a, bu avantajı nedeniyle kentin her semtinden çok kolay ulaşılabiliyor. Sanko Park Alışveriş Merkezi, haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2016, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER