google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Emniyet Müdürü Yılmaz Koltuğunu Ali'ye Emanet Etti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dolayısıyla Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğünde Devir Teslim Töreni Düzenlendi.

Emniyet Müdürü Yılmaz Koltuğunu Ali'ye Emanet Etti
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile ilimiz Kanuni Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ali Ekber KARACA ve Kanuni Ortaokulu 7.Sınıf öğrencisi Erdem KURU, İl Emniyet Müdürümüz Sayın Servet YILMAZ’ı makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyaret programının ardından İl Emniyet Müdürümüz Sayın Servet YILMAZ, İl Emniyet Müdürlüğü görevini temsilen 7.Sınıf Öğrencisi Erdem KURU’ya devretti.Görevi devralan KURU, daha sonra Şube Müdürleri ve Birim Amirleri ile bir araya gelerek Emniyet Müdürlüğümüz hizmetleri hakkında bilgi aldı ve telsizden “Şuanda görev yapan ve istirahatte olan çalışma arkadaşlarımı görevlerinde göstermiş oldukları başarılarından dolayı kutluyorum” anonsu yaparak temennilerini iletti.

Gerçekleştirilen ziyaretin ardından İl Emniyet Müdürümüz Sayın Servet YILMAZ, Kanuni Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ali Ekber KARACA ve 7.Sınıf Öğrencisi Ekrem KURU’yu tahsis edilen makam aracıyla okula uğurladı.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2016, 20:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER