google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Dulkadiroğlu İftar Sofrası Karacasu Karaziyaret'te Kuruldu

Dulkadiroğlu Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programları Karacasu Karaziyaret mahallesinde kurulan iftar sofrasıyla devam etti. Mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği iftar programı renkli görüntülere sahne oldu.

Dulkadiroğlu İftar Sofrası Karacasu Karaziyaret'te Kuruldu
 Dulkadiroğlu Belediyesi'nin Ramazan ayı programları kapsamında düzenlediği iftar programları tüm hızıyla devam ediyor. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyelerinin vatandaşla buluştuğu iftar sofrası son olarak Karacasu Karaziyaret mahallesine kuruldu.


Bölge halkının büyük ilgi gösterdiği iftar programı, ilahi dinletisiyle başladı. Açılan oruçların ardından dualarla devam eden iftar programı, renkli görüntüler sunan orta oyunuyla sona erdi.

Vatandaşlarla sohbet eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ramazan ayı boyunca bu gibi etkinlikleri sürdüreceklerini ve vatandaşla sık sık bir araya geleceklerini kaydetti.

Dulkadiroğlu Belediyesi'nin sosyal ve kültürel etkinliklerde öncü ilçe olduğunu dile getiren Başkan Okay, ilçenin bu unvanını devam ettirerek yeni projelerle vatandaşın yanında olacağını aktardı.

Başkan Okay, iftar sonrası yaptığı konuşmasında şu hususları değerlendirdi:

"Bu özel ve güzel ayda vatandaşlarımızla aynı sofrayı paylaşmak bizleri son derece mutlu etmektedir. Buradaki amacımız birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirerek varsa sorunları yerinde çözmektir. Karacasu Karaziyaret mahallemizde yoğun bir katılımla gerçekleştirdiğimiz bu iftar programı bizleri son derece memnun etti. Ben bu yoğun ilgiden dolayı mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum. Bu gibi iftar programlarımız farklı mahallelerle devam edecek."

Başkan Okay, konuşmasının ardından vatandaşlarla sohbet ederek mahalleye yapılması gereken hizmetler hakkında görüşleri dinledi.


Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER