Dilipak; Benim Gözümde 'Türkoğlu' Metropol İlçe

Türkoğlu Belediyesi 2018 yılı istişare toplantısı, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Mahalle muhtarları, Belediye Meclis üyeleri, AK Parti ilçe yürütme kurulu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile Türkoğlu Belediyesi Nikah sarayında gerçekleşti.

Dilipak; Benim Gözümde 'Türkoğlu' Metropol İlçe
Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, toplantıda yaptığı konuşmada, “Türkoğlu ilçemiz, büyükşehir yasası ile birlikte 39 tane köy Türkoğlu’na  mahalle olarak bağlandı. Büyük bir dönüşüm ve hızlı bir ivmeyle beraber Türkoğlu’muz, Kahramanmaraş’ımızın içerisindeki en güzel, en büyük hizmetlerin yapıldığı ilçe haline geldi.


Bunu gerek kalkınma bazında, gerekse de yatırımların büyüklüğü ve çeşitliği açısından açıklayabiliriz. Türkoğlu İlçemizin 3-4 yıl gibi kısa bir sürede bu kadar bir ivmeyle büyümesi bizlere onur veriyor.
Tüm elimizdeki yatırımlarımızı BüyükşehirBelediyemizle beraber 2019 yılında bitirmiş olacağız.”diye konuştu.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak ise konuşmasında; İlçemiz gerçekten çok bir çok alanda çok değişikliğe uğradı,  Ben Türkoğlu’na metropol ilçe olarak bakıyorum.
Bizlerin öncelikle hedeflerimizin olması lazım ve bunlarda, birinci hedefimiz Türkoğlu’nun marka değerini artıracağız, İkinci hedefimiz Kahramanmaraş’ın marka değerini artıracağız. Üçüncü hedefimiz ise Türkiye’nin marka değerini artıracağız. Bir şehrin marka değerini artırdığın zaman, tabanda herkesin para ve değer kazandığını  görürüz. Biz istikrarı yakalayacağız. İstikrar bu işin temelidir. Belediye Başkanımız Osman Okumuş ilçemiz için gerçekten çok özverili bir biçimde çalışmakta, kendilerini takdir ve tebrik ediyorum ”dedi.


Toplantıda, muhtarların sorunlarını dinleyen , AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak,Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER