google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Dedeoğlu, Kahramanmaraş'ta

İller Bankası Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu ve beraberindekiler Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret ettiler.

Dedeoğlu, Kahramanmaraş'ta
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Erkoç, İller Bankası Genel Müdürü Dedeoğlu ve beraberindekilere Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları ve yapacağı projeleri anlattı.

Makam ziyaretinin ardından Başkan Erkoç, İller Bankası Genel Müdürü Dedeoğlu ve beraberindekilere kısa bir şehir turu yaptırdı.
Maraş Kalesi’ne çıkan heyet burada Kurtuluş Müzesini incelerken, Başkan Erkoç, Maraş Milli Mücadelesi’nde cereyan eden olayları anlattı.

Daha sonra Maraş Kalesi surlarından şehri seyreden heyete Başkan Erkoç, yapılacak çalışmalara ilişkin bilgiler aktardı.
Kentsel dönüşüm çalışmalarının yapıldığı Gayberli, Hacı Bayram Veli ve Malik Ejder Mahallelerini de gezen heyete Başkan Erkoç, burada yapılacak çalışmalara ilişkin bilgiler verdi.

Doğukent’te yapımı devam eden Güneşevler Toplu Konutlarını gezen heyete Başkan Erkoç, yaptıkları toplu konutlarla halkın büyük oranda konut ihtiyacını giderdiklerini ve aynı zamanda toplu konut yapımı için arsa arayışlarının devam ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2015, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER