google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Çok Katlı Otoparkta Çalışmalar Devam Ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Arasa Çok Katlı Otopark’ta inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Çok Katlı Otoparkta Çalışmalar Devam Ediyor
Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Etüd ve Projeler Şube Müdürlüğü kontrolünde yapılmakta olan Arasa Çok Katlı Otopark inşaatı çalışmalarında toplamda 514 forekazık çalışması yapılacak. Şu ana kadar 182 forekazık çalışmaları tamamlanan otopark inşaatında C blokta temel kazı çalışmaları başladı.İnşaat çalışmaları hızla eden otopark inşaatında aynı zamanda C3 blokta da kalıp ve demir bağlama çalışmalarına başlandı.

Hava şartlarının elverdiği sürece çalışmaları devam edecek olan çok katlı otopark çalışmalarının devam edeceği belirtildi.

Şehrin merkezinde toplam 1000 araç kapasiteli, 40 bin metrekare inşaat alanı olan, içerisinde engelli park alanları, elektronik park göstergeleri, kameralı güvenliği, mescidi, yağlama yıkama bölümü olacak olan otoparkta aynı zamanda Şazibey camii yol kotundan ve alt yol kotundan giriş- çıkışı yapılacak.Arasa Otopark A, B ve C olmak üzere üç bloktan oluşmakta olup, A ve C blokları 4’er katlı, B blok ise beş katlı olarak yapılacak.
Modern mimari yapıya sahip olan otoparkta araç giriş çıkışları, araç tanıma sistemleri her katta dolu boş otopark sayısı gibi modern özelliklere sahip olacak.
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2016, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER