google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Cerit’te Bungalow Evleri

Çağlayancerit Değirmen Gözü’nde bulunan Bungalow evleri; hem dayalı döşeli hem de çok cazip fiyatlarla, doğanın keyfini sürme fırsatını sunuyor.

Cerit’te Bungalow Evleri

Geçtiğimiz hafta içinde, İnşaat Mühendisi Cuma Tahiroğlu ve Kimlik Gazetesi Sahibi Mehmet Fiskeci ile Çağlayancerit’e, Belediye Başkanı Üzeyir Kızılseki’ye giderken, öncelikle Büyükşehir Belediyesi MHP Çağlayancerit Meclis üyesi Ecz. Mustafa Çolak ile karşılaştık. Çok açık sözlü, dobra, gözü gönlü tok, sohbetine doyum olmayan bir dost insan. Cuma Bey’in de yakın arkadaşı. Tam da öğle vakti, Değirmen Gözü’ne gittik. Yemeklerimizi yerken, Ertunç Göz Restaurant sahibi, İGM Çağlayancerit MHP eski üyesi Mustafa Tunç’a ait olduğunu öğrendiğimiz tesiste karnımızı doyururken, hemen üstlerdeki bungalow (ahşap ev) evleri dikkatimizi çekti.

Mustafa Tunç, uygun ödeme kalemi ile 860 bin TL üzerinden %50 hibe ile yapıldığını söyledi. 10 adet. 2013 yılı Temmuz ayında sözleşmesi imzalanmış, 1 yıl içinde hizmete hazır hale gelmiş. Bungalow evleri dayalı döşeli. Bir gecelik fiyatları da uygun. Ahşap evlerde internetten tutun çelik kasaya, televizyondan telefona kadar her türlü konfor hakim. Müşterileri de var. Dinlenmek için, doğa ile baş başa bir gün-gece geçirmek için ideal yer.

Ancak buraya dışarıdan, yabancıları çekmek lazım.
Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2014, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER