google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Çeleğen; Belediye Olarak Emniyet Teşkilatının Emrindeyiz

Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen , 'Belediye olarak her zaman gerekli her konuda emniyet teşkilatına destek vermeye hazırız' dedi.

Çeleğen; Belediye Olarak Emniyet Teşkilatının Emrindeyiz
Ekinözü'nde görevli emniyet mensuplarının çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten Başkan Çeleğem  , "Emniyet amirliğimiz vatandaşımızın huzurlu bir şekilde yaşaması adına gece gündüz demeden fedakarca can ve mal güvenliğimiz için çalışarak başarılı çalışmalara imza atıyorlar. Vatandaşlarımızın birlik, beraberlik, huzur ve barışı adına ilçemizde gösterdikleri üstün gayretler ve başarılı çalışmalarından dolayı tüm emniyet mensuplarına halkımız adına teşekkür ediyorum. Belediye olarak her zaman gerekli her konuda emniyet teşkilatına destek vermeye hazırız. Son dönemlerde ülkemizde artan hain terör saldırıları sonucunda şehit olmuş emniyet mensuplarımıza ve askerlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ekinözü İlçe Emniyet Amiri ise, "Başkanımızı yanımızda görmek bizlere hem memnuniyet hem de gurur veriyor. Destekleri için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum." diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2016, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER