google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Büyükşehir Karları Temizliyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kar yapışı olan bölgelerde yolların açık tutulması için kar küreme çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Büyükşehir Karları Temizliyor
Kahramanmaraş’ta şehir merkezinde de kendini hissettiren kar yağışına karşılık Büyükşehir Belediyesi Onikişubat, Dulkadiroğlu, Andırın, Göksun, Afşin, Elbistan, Ekinözü, Nurhak, Pazarcık ve Türkoğlu ilçelerinde kar temizleme çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Afet ve Koordinasyon Merkezi  (AKOM)kontrolünde ilçelerde Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve karayolları koordinesi ile kar temizleme çalışmaları devam ediyor.İlçe merkezlerinde ise Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığına bağlı Çevre Koruma Kontrol Şube Müdürlüğü ekipleri tüm ilçelerimizde başlayan yoğun kar yağışıyla beraber aralıksız olarak kaldırımlarda kar küreme çalışmalarına devam etmektedir.

Gün aydınlanmadan çalışmalarına başlayan ekipler,  Büyükşehir Belediyesine bağlı ana artel ve kaldırım üstlerinde vatandaşlarımızın güvenliği için 24 saat aktif halde temizlik çalışmalarını sürdürmektedir.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2016, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER