Bilim ve Teknoloji Genel Müdürü Ünal, Rektör Deveci’yi Ziyaret Etti

Kahramanmaraş Teknokent Yönetici A.Ş. (Teknokent) idare binası ve kuluçka merkezi temel atma törenine katılmak üzere Kahramanmaraş’ta bulunan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilim ve Teknoloji Genel Müdürü Doç. Dr. Elife Ünal, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci’yi ziyaret etti.

Bilim ve Teknoloji Genel Müdürü Ünal, Rektör Deveci’yi Ziyaret Etti
Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarette Bilim ve Teknoloji Genel Müdürü Ünal ile bir süre görüşen Rektör Deveci, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Teknokent’te yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Samimi bir havada gerçekleştirilen ziyarette karşılıklı görüş alış verişinde bulunulurken, Ünal misafirperverliği için Rektör Deveci’ye teşekkürlerini iletti.

Rektör Deveci ziyaretin anısına Bilim ve Teknoloji Genel Müdürü Doç. Dr. Elife Ünal’a Kahramanmaraş’ın başlıca el sanatları arasında yer alan oyma ceviz sandık hediye etti.Ziyarette Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge ve Yenilik Destekleri Daire Başkanı Hülya Öztoprak Yılmaz, Kahramanmaraş Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Nesih Tanrıverdi, Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Mahit Güneş ve Üskim Müdürü Doç. Dr. Mustafa Şekkeli de hazır bulundu.

Ziyaretin ardından Rektör Deveci ve beraberindekiler Kipaş Holdig’te gerçekleştirilen Ar-Ge Merkezi ziyereti ve bilgilendirme toplantısına katıldılar.
Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2017, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER