google-site-verification: googlea7c4f05a10078e93.html

Belli; Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz

Kahramanmaraşlı İş Adamı Av. Ahmet Belli: "12 Şubat bir Kahramanlık destanının vücut bulmuş halidir. Kutlu tarihimiz bu destanı aziz şehitlerine borçludur. Tüm şehitlerimizi büyük bir minnet ve şükranla anıyoruz."

Belli; Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz
Kahramanmaraşlı İş Adamı Av. Ahmet Belli, Kahramanmaraş’ın Düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında milli Kahramanlarımızın yaptıkları büyük fedakarlıklara vurgu yapan Belli: “Kahramanlık unvanı bir şehre ancak bu kadar yakışır. 97. Yıl önce yazılan bir destan 22 gün 22 gece boyunca haklının güçlüye karşı elde ettiği büyük bir zaferdir. Toplara karşı yumrukla, tüfeklere karşı yürekle kazanılan bu zafer Dünya’ya verilen güçlü bir mesajdır. Kahramanmaraş halkı büyük bir şahlanışı başlatmış ve ülkenin düşman işgalinden kurtuluşunun kıvılcımı olmuştur. İstikbalini kazanmak için kendi evlerini gözünü kırpmadan feda eden, bağımsızlığı ve geleceği için gözünü kırpmadan canını ortaya koyan bir halkı Dünya tarihi asla unutmayacaktır. Kadını, erkeği bir yumruk olmuş ve şahlanışı harekete geçirmiştir. Aldığı İstiklal madalyasını ve Kahramanlık unvanını geleceğe miras olarak bırakan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Bağımsızlığı elde etmek için her zaman canını ortaya koyan milletimiz yakın tarihte de bunu bir kere daha göstermiştir. Allah bu ülkeyi bir daha İstiklal marşı yazmak zorunda bırakmasın." 
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2017, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER